Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı

Gülümsemenizi Yeniden Keşfedin!

Herkes güzel, inci gibi beyaz bir gülümsemeye sahip olmak ister. Ne yazık ki, doğal aşınma, çürüme ve diğer sorunlar dişlerinize zarar verebilir ve gülümsemenizi daha az etkileyici hale getirebilir.

Gülüş tasarımı, hem Beyaz estetik (dişler) hem de pembe estetik ( diş eti ) içeren eksiksiz bir paket tedavidir.
Öz güveninizi artırmak, diş dizinizi düzenlemek ve ağız sağlığınızı iyileştirmek gibi eksiksiz bir gülümseme tasarımına sahip olmanın birçok avantajı vardır.

Gülüş tasarımı;


Gülüş tasarımı her hasta için benzersizdir. Bu tedavi kişiden kişiye değişir.

Gülüş tasarımı tedavisi tüm kozmetik diş ve cerrahi olmayan tedavilerin mükemmel birleşimidir.

İnsanların Gülüş Tasarımı tedavisine istemelerinin birçok nedeni vardır. Hastamızın amaç ve arzularının her birinin farklı olduğunu ve hiçbir gülümseme çizgisinin tam olarak aynı olmadığını anlıyoruz. Tedavi planlarımızı her bireyin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlıyoruz ve bu kişiselleştirilmiş tedaviye olan bağlılığımız her seferinde mükemmel sonuçlar almamızı sağlıyor.

Spesifikasyonlarınıza ve beklentilerinize göre tam bir gülüş tasarımı yapmanıza yardımcı olabiliriz. Gülüş tasarımı tamamen estetik değildir. Gülümsemenizi düzeltmek ve hasarlı dişleri düzeltmek, bir kez daha ısırmanıza, çiğnemenize, konuşmanıza veya normal şekilde yemenize yardımcı olabilir. Bazı durumlarda, gülümseme makyajları dişleri güçlendirir ve diş çürümesi ve dişeti hastalığı riskini azaltır. Gülüş tasarımı, çene kemiği yaş ve diş hasarı nedeniyle düzelirse yüz yapınızı da düzeltebilir.


Danışma Yolculuğu


Mükemmel bir değerlendirme yapmak için diş fotoğraflarınızı farklı açılardan soruyoruz. Danışma ve rezervasyon yolculuğunuz hakkında daha fazla bilgi için HASTA REHBERİ sayfamızı ziyaret edin.

  • ONLINE DANIŞMA -Ücretsiz danışmanlığımız ile ziyaretiniz öncesinde süreç, malzemeler ve fiyat rehberi hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz. Ekibimize mevcut gülüşünüzün bazı resimlerini gönderin.
  • RANDEVU ALIN - Randevu alın ve randevunuzu bir e-posta ve whatsapp ile onaylayalım. Ayrıca oteller ve seyahat düzenlemeleri hakkında bazı rehberler sunabiliriz.
  • YENİ GÜLÜŞÜNÜZÜ ALIN - Kliniğe gelin ve ÜCRETSİZ konsültasyonunuzu ve röntgeninizi alın. Ekibimiz tedavi seçeneklerinizi görüşecek ve kişisel tedavi planınızı düzenleyecektir. Bu, gülümseme tarzınızı, renk gölgenizi seçip, DentHub Gülüş Tasarımınızı elde etmek için tedaviye başladığınız zamandır.

SSS

1 .Günümüz kozmetik diş hekimliğinin potansiyeli nedir?
Kozmetik diş hekimliği hakkında ve iyi bir nedenle çok şey duymuş olabilirsiniz. Kozmetik diş hekimliği, daha parlak, daha çekici bir gülümseme vaadini taşır. Gülüşünüzün güzelliğini kozmetik tedavilerle geri kazanmak, güven duygunuz için harikalar yaratabilir. Dişlerinizin rengini iyileştirebilecek, çentikleri ve çatlakları onarabilecek ve koyu lekeleri kapatabilecek çok çeşitli tedaviler sunuyoruz. Çapraşık ve çarpık dişlerde de yardımcı olabiliriz.
Bir gülümseme tasarımcısı, gülüşünüzü Botoks veya diğer geçici önlemlere göre daha uzun süreli bir şekilde canlandırır. Gülüş tasarımı, genel görünümünüz için genel olarak önemli bir yatırımdır. Yaş, yıpranma, ufalanma ve renk değişikliği nedeniyle gülüşümüzü azaltır. Bu yavaş yavaş gerçekleşebilir ve çok utanç verici olabilir. Gülümseme iyileştirme sizi tekrar gülümsetebilir.
Bireyler için; 1) daha genç görünmek isteyenler. Bir gülüş tasarımı, görünüşünüzden yıllar alabilir. 2) gülümsediğinde daha fazla güven duymak isteyenler. 3) nasıl göründüklerini önemseyen ve diş sağlığına yatırım yapmak isteyenler. 4) karşı cinsten üyelere daha çekici gelmek isteyenler. kariyerde ilerleme veya başarı şanslarını artırmak isteyenler. Çoğu yetişkinin, güçlendirilmiş bir gülümsemenin daha başarılı bir kariyere olanak sağlayacağını düşündüğü bilinen bir gerçektir. fark edilmek ve daha sağlıklı görünmek isteyenler. Diş sağlığına ve genel geleceğine yatırım yapmak isteyen herkes.
Bu genel olarak bir sorun değildir, ancak planlanan Kozmetik prosedürün türüne bağlıdır. Sigara içenlerde periodontal hastalıkta veya diş eti hastalıklarında artış var. Sigara içmek ayrıca dişlerin beyazlamasını da sınırlayabilir. Başarılı olma osseointegrasyon riskini arttırdığı için implantların başarısızlık oranlarında artış vardır.
Maliyetler, ilgili prosedürlere ve ilgili zamana bağlı olarak değişebilir. İmplantlar, dişeti kaldırma veya tam ağız rehabilitasyonu gerektiğinde maliyetler artar. Bir kişinin gülüş tasarımına sahip olabilmesi için kaç yaşında olması gerekir? Kaç tane kaplama veya kron gerekli olacak? Koordinatörünüz size liste fiyatları hakkında kısa bilgi verecek ve paket teklifleri sunacaktır.
Yüz Bileşenleri: Sert ve Yumuşak Dokular Diş Bileşenleri: Beyaz (diş) estetiği ve Pembe (diş eti) estetiği
Diş tedavileri uluslararası sigortalar tarafından bile karşılanmamaktadır. Modern özel diş kliniğinde ülkenize kıyasla tedavinizi yaklaşık% 70 daha az alma şansına sahip olacaksınız.
Bunlar için herhangi bir sınırlama yoktur. Sadece beyazlatma tedavisi yapıyorsanız bir hafta boyunca kahve, çay, sigara, renkli ve sert yiyecekler tüketmeyi beklemelisiniz. diş kaplamaları ve kronlar için de kaplamalarınız tamamen yapışana kadar sabırlı olmalısınız. bu 1-2 gün sürer
Diş sağlığı kontrolleriniz konusunda ekstra dikkatli olmalısınız Gerçekten sert şeyler yemekten kaçının Kaplama yaptırmak, dişlerinizi tekrar fırçalamak zorunda kalmayacağınız anlamına gelmez Ekstra duygusal olmaları için tüm hastalarımıza ağız yıkama ürünleri kullanmalarını tavsiye ederiz.
Dişler, diş etleri ve çenelerle ilgili işlevsel sorunları basitçe çözmek çoğu hasta için yeterli değildir. İnsanlar kendilerini güvende ve çekici hissetmelerine yardımcı olacak güzel gülümsemelere sahip olmak isterler. Gülümsemeniz görünüş ve hissetme biçiminiz için önemlidir, bu nedenle her zaman dişlerinizi saklamaya çalışıyorsanız, kendinizi çok olumlu bir şekilde tasvir etmiyor olabilirsiniz. Ek olarak, her diş hastası benzersizdir ve hastanın tedavisinden kendi ihtiyaçları ve istekleri vardır. Her duruma uyan tek bir tedavi planının uygulanması, her bir duruma aynı sonuçları vermeyecektir.
Her hasta kliniğimizde çeşitli renk çeşitlerini karşılaştırabilir ve seçim yapabilir. Yüz tipiniz, ten renginiz vb. İdeal renginizi belirler. Elbette mevcut renginizi seçebilir, doğal beyaz veya Hollywood beyazı yapabilirsiniz.
Soru Sor