Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, dişleri beyazlatmak için bir ağartma maddesi uygulamalarını içeren, yaygın olarak uygulanan bir kozmetik diş hekimliği tedavisidir.

Bu madde, yüksek yoğunluklu bir plazma ışığı (lazer) ile aktif edilir. Lekeleri giderecek ve dişlerin orijinal rengini geri kazandıracaktır. Market diş beyazlatma ürünlerinde bulacağınızdan daha konsantre bir beyazlatıcı madde kullanılmaktadır.


Lazer beyazlatma tedavimiz hem diş temizliğini hem de beyazlatmayı içerir ve tamamlanması sadece 1 saat sürer. Temizlik, 6-9 ayda bir yapılması önerilen tartar giderimini içerir. Sonuçlar anında görülebilir! Renk tonu 5 tona kadar artabilir. Ancak bu garanti edilmez!


Beyazlatmanın herkes üzerinde aynı etkiye sahip olmaması, yaş, dişlerin yüzeyi, minenin kalınlığı, dişin nasıl giyildiği, hastanın yeme-içme alışkanlığı, hastanın ağız hijyeni gibi faktörler beyazlatmaya ve maalesef herkesin Hollywood beyaz dişlere sahip olacağının garantisi yok. Farklı sonuçlar elde ettiğimizle aynı malzemeyi kullanıyoruz.


Tipik olarak beyazlatmanın altı aydan iki yıla kadar sürmesini bekleyebilirsiniz. Tedaviden sadece 3 gün sonra, beyazlatma ajanının aktivasyonu hala devam ettiği için hassasiyet yaşayabilirsiniz. Beyazlatmanın daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız sadece 1 hafta boyunca kahve, çay, kırmızı şarap, sos gibi renkli şeylerin tüketimine izin verilmez.


Dişlerinizde belirli bir gölge olmasını istiyorsanız, örneğin Hollywood beyazı, bunun yerine bizim de sunduğumuz Diş Kaplamalarını düşünün.

Soru Sor