Süreç

Hasta Rehberi

İletişim ve Değerlendirme

 İletişim ve Değerlendirme

Müşteri hizmetleri çalışanlarımız, telefon veya e-posta yoluyla size yardımcı olmak için iş günlerinde sabah 09:00 ile akşam 21:00 arasında hizmetinizdedir. Meslektaşlarımız, web sitemizdeki iletişim formuna girdiğiniz bilgilere göre sizinle iletişime geçecektir. Türkiye'de tedavi ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamak için de ellerinden geleni yapacaklardır.

DentHub sadece bir diş kliniği değildir - İstanbul'un önde gelen diş kliniklerinden oluşan bir diş ağını temsil ediyoruz. Misyonumuz, tedavi için Türkiye'ye seyahat etmek isteyen herkese yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunmaktır.

İstanbul'da mevcut tedavi, yalnızca en yüksek güvenlik ve konfor standartlarını karşılamakla kalmaz, aynı zamanda önemli ölçüde maddi tasarruf sağlar. Hizmetlerimiz, kendi ülkenizde kalite veya paranın değeri açısından eşleştirilemez.

Teklif

Teklif

Sorularınızı müşteri hizmetlerimizden biriyle görüştükten ve hangi tedavi şekline ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra, birkaç seçeneğiniz vardır:

Üç aydan daha yeni röntgen görüntüleriniz varsa, lütfen bunları bize gönderin, çünkü bunlar ihtiyaçlarınızın% 90'ını değerlendirmemize ve size tedavi için bir ön fiyat teklifi sunmamıza olanak sağlayacaktır.

Röntgeniniz yoksa veya sahip olduğunuz röntgenler üç aydan eskiyse, ücretsiz bir konsültasyon öneririz. Röntgeninizi aldıktan sonra, yaklaşık bir teklif verebiliriz, çünkü tam bir teşhis ancak profesyonellerimizden biriyle yüz yüze görüşmenizden sonra yapılabilir. % 100 doğru fiyat teklifi isteyen hastalar bunu Türkiye'de şahsen alabilirler.

İhtiyaçlarınızı belirlemek ve tedaviler için dişinizin bazı fotoğraflarını da istiyoruz. Tayin ettiğiniz koordinatör fotoğraflarla size yardımcı olacaktır.

Kişisel Danışma

Kişisel Danışma

Önceden bir teklif alsanız da almasanız da, Türk diş hekimliğinin sizin için doğru seçim olduğundan emin olmanın en iyi yolu kişisel bir konsültasyondur. İhtiyaç duyduğunuz tedavi türleri ve bunların maliyeti hakkında bilgi edinmenin yanı sıra, Türk diş hekimlerinin yüksek tedavi kalitesi, paranın karşılığını fazlasıyla alması ve olağanüstü uzmanlığından etkileneceğinizden eminiz. 

Kişisel konsültasyonunuz sırasında diş hekiminizle buluşacak, kapsamlı bir tedavi planı alacak ve kalan sorularınızı uzmanlarla şahsen görüşme fırsatınız olacak.

Tedavi Planları

Tedavi Planları

Konsültasyonunuz sırasında bir tedavi planı seçerseniz veya röntgeninize dayanarak bir fiyat teklifi aldıysanız, tek yapmanız gereken aşağıdakilere karar vermektir:

iyi bir fiyat mı aldım? Önerilen tedavi diş sorunlarımı çözecek mi? Kalıcı bir çözüm aldığımdan emin miyim? Daha iyi bir teklif aldıysam hangisini seçmeliyim ve neye dayanarak? Yaşadığım ortam (örneğin, kişisel konsültasyon sırasında tanıştığınız diş hekimleri) benim için doğru muydu? Bana verilen bilgiler yeterli mi yoksa başka sorularım var mı?

Seyahat ve Tedaviler

Seyahat ve Tedaviler

DentHub, sağlık hizmeti ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7 gün 24 saat çalışan uluslararası akredite bir ekibe sahiptir. Ayrıca değerli hastalarınız için hasta rehberini özenle hazırladık. Tüm talimatlar ortaya çıkan komplikasyon riskini en aza indirecek ve iyileşme sürenizin rahat geçmesini sağlayacaktır.

Koordinatör ekibimiz sizinle iletişime geçtiğiniz dakikadan ziyaretinizden sonraki yıllara kadar size yardımcı olacaktır.

Ameliyata ne getirmelisiniz?
· Elektronik şarj cihazlarınız için evrensel bir adaptör getirin.
· Rahat bir tatil için geliyormuş gibi bagajınızı hazırlayın.

Ne sağlıyoruz?
· Koordinatörlerimizin sürekli olarak sizinle iletişimde olduğu (havaalanı-otel-klinik) tüm transfer hizmetleri. 
. Kahvaltı dahil 5 yıldızlı otellerimizden birinde konaklama imkanı. Oteller diş kliniklerine yakın olacak şekilde seçilmiştir, böylece tedavi sırasında isterseniz otelde dinlenebilirsiniz.
· NSAID'lerin ilaç sınıfına ait ağrı kesiciler (steroidal olmayan antiinflamatuvar ilaçlar) size reçete edilerek verilecektir.
· Açık kesikler veya yaralar nedeniyle oluşabilecek enfeksiyonları önlemek için profilaktik amaçlarla size antibiyotik verilecektir. (implant gibi tedaviler)

Gelişiniz
Biletinizi Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) için rezerve etmeniz rica olunur.
Transfer ekibimiz havalimanının gene çıkış alanında 34S levhası ile sizleri bekliyor olacak.
Teslim alındıktan sonra, tedavi gününüzden önce güzel bir dinlenme için satın aldığınız konaklama birimine transfer edileceksiniz.
Lütfen Türkiye'ye uçmadan önce e-vizenizi satın almak için bu web sitesini ziyaret etmeyi unutmayınız. https://www.evisa.gov.tr/en/apply/


Finansman
Herhangi bir tıbbi hizmet sunabilmemiz için önce ödenmemiş bakiyenizi ödemeniz istenir (Depozitonuz hariç DentHub tedavi paketi fiyatınız).


Ödeme metodları:
Nakit
Banka Havalesi (Ameliyattan 7 gün önce ödenmelidir)
Havale (Ameliyattan 7 gün önce ödenmelidir)

Soru Sor