Diş Mükemmelliği

Kliniğimiz Hakkında

Denthub Clinichub, uluslararası sertifikalı cerrahlar, doktorlar ve diş hekimleri tarafından uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli tıbbi tedaviler sağlayan bir lider bir kardeş şirkettir. Denthub'da diş ekibimiz Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İngiltere, Kanada, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika gibi çeşitli ülkelerden birçok hastayı tedavi etmiştir.

Kalabalık dişleri düzeltmek, bir boşluğu kapatmak, gülümseme çizginizin görünümünü iyileştirmek veya eksik olan dişleri değiştirmek istiyorsanız, doğru diş ekibi ve teknoloji ile kısa bir sürede ne kadar çok şey yapılabileceğini görmek şaşırtıcıdır.

Kliniklerimiz, kurul onaylı, İngilizce konuşan bir sağlık ekibi tarafından sağlanan kapsamlı bir cerrahi ve cerrahi olmayan kozmetik prosedürler yelpazesi sunmaktadır. Hastalarımızın tüm kozmetik hedeflerine teknolojik gelişmiş, iyi donanımlı tesislerimizde ulaşılabIlmiştir.

Çoğu insan dişçiye gitmekten korkun, ama DentHub'da biz diş hekimi koltuğunu olumlu bir deneyim yapmak için çalışıyoruz. Rutin temizliklerden diş implantlarına, protez hizmetlerine ve kozmetik tedavilere kadar, özel ekibimiz bir sonraki diş hekiminizin ziyaretinin sorunsuz ve profesyonel olmasını sağlayacak ve ihtiyacınız olan sonuçları sağlayacaktır. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere mükemmel gülümsemeyi bulmanıza yardımcı olacak geleneksel diş hizmetlerinin yanı sıra daha yeni teknolojiler de sunuyoruz:

  • Diş köprüleri, taçlar ve kaplamalar
  • Diş implantları
  • Diş temizleme ve beyazlatma
  • Diş ekstraksiyonları, dolgular ve kök kanalları
  • Sinüs asansörleri
  • Taç uzatma ve daha fazlası...

Tedavi planlarınıza göre, tedavinizi unutulmaz bir tatil deneyimi ile tamamlamak için İstanbul'un harikalarının (diğer harika yerler yakında eklenecektir) keyfini güvenle çıkarabilirsiniz.

Genel misyonumuz hastalara güvenli, etkili ve doğal görünümlü sonuçlar sağlamaktır.

Her zaman seninle, nerede olursanız olun.  HER ZAMAN PARLA!

 

Neden Denthub'ı Seçmelisiniz?

Denthub evinizden uzaktaki kliniğinize hoş geldiniz. Biz diş cerrahisi ve kozmetik tedaviler geniş bir yelpazede sunan tam hizmet diş uygulaması vardır. Clinichub bir kardeş şirket olarak, biz de diğer birçok tıbbi ameliyatlar / tedaviler üzerinde daha fazla deneyime sahip, bu yüzden arkanızda en iyi takımlarından biri var. Diş ekibimiz size tüm benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için tamamen kişiselleştirilmiş bir tedavi planı sağlayacaktır. Denthub, sağlık ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 çalışan uluslararası akredite bir ekiptir. Amacımız en yüksek kalitede bakım sağlamaktır - evde veya yurt dışında seyahat.                                                            
 Denthub ziyaretinizden önce, sırasında ve sonrasında size yardımcı olmak için buradayız. Ziyaretinizi mümkün olduğunca keyifli ve konforlu hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeyi bulun.

İstanbul'a yeni indiyseniz, uçuşunuzdan yorgun ve bitkin bir şekilde indiyseniz, şoförümüz yüzünde bir gülümsemeyle havaalanında sizin için orada olacaktır. Profesyonel şoförlerimiz uçuşunuzu izleyebilir ve gecikmelere karşı uyum sağlayabilirler.  Sürücülerimiz sizi yabancı toplu taşıma haritalarını çözmekten ve yerel taksi şoförleriyle pazarlıktan kurtaracaktır. Sizi otelinize rahat, şarjlı ve ameliyata hazır bir şekilde götüreceğiz.

Aileniz veya arkadaşlarınızla mı seyahat emziyor? Minibüsümüz bagaj için yeterli yer ile birlikte beş yolcu kapasitelidir.  
 Sürücülerimiz İngilizce konuşan, yerel bilgili kişilerdir ve İstanbul'daki ilgi çekici yerler hakkında ipucu veya tavsiye isteyince sizi arayacaklardır.

Otel konaklama

Otel konaklamamızın huzur içinde dinlenmenize ve iyileşmenize yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Tedavi paketlerimiz arasında, şehrin ilgi çekici mekanlarına, restoranlarına, alışveriş mağazalarına ve eğlence alanlarına kısa bir mesafede elverişli bir konuma sahiptir.

Dil Engeli

Hiçbir şeyi şansa bırakmayacağız. Yurtdışına seyahat etmek ne kadar zor olsa da, yabancı bir doktorla iletişim kurmak stresli olabilir. Bu yüzden doktorla en iyi iletişim kurmanıza ve çeviride kaybolan hiçbir şeyi bırakmamanıza yardımcı olacak iki dilli hasta ev sahiplerinden oluşan bir ekibimiz var.

Türk misafirperverliği

Diş tedavisi için İstanbul'a geldiğinde asla yalnız değilsiniz. Türkiye'deki tıbbi seyahatinizi mümkün olduğunca sorunsuz ve sorunsuz hale getirmek için, koordinatörünüz tedavinizin her adımında size eşlik edecektir.

Motivation is easy

Öz değerlerimiz

Belgeler ve Sertifikalar

Belgelerimiz

Şirketimizin Yüksek Kalite Standardı Belgelerini inceleyebilirsiniz

Soru Sor